Brother DCP-1610WE

Brother DCP-1610WE zaskoczy jakością wydruku nawet najbardziej wymagających użytkowników. Drukarka laserowa Brother DCP-1610WE to niezwykle solidne i kompaktowe urządzenie 3 w 1. Łączność bezprzewodowa, wbudowany skaner, faks, kopiarka i niewielkie rozmiary czynią ją sprzętem idealnym zarówno do domu, biura w trybie home office, czy małej firmy.

Bez problemu zmieści się na biurku czy we wnęce na drukarkę. Sterowanie drukarką jest bezproblemowe i odbywa się za pomocą monochromatycznego wyświetlacza. Innowacyjna technologia zapobiega frustrującym zacięciom papieru. Zastosowana technologia laserowa ma na celu zapewnienie wysokiej jakości drukowanych dokumentów. Dodatkowo sprzęt wyposażono w specjalne wałki, które zabezpieczają wydruki przed zagnieceniami. Drukarka służy do wydruku zarówno tekstu jak i grafiki w czerni.

Opcja druku bezprzewodowego dzięki technologii Anti-Jam umożliwia szybki i bezproblemowy wydruk dokumentów, maili, faktur, raportów, umów bezpośrednio z laptopa, tabletu lub smartfona.

Szybkość druku w rozdzielczości 2400 × 600 DPI to aż 20 str./min, co pozwala zaoszczędzić czas. Urządzenie oferuje czarno-białe drukowanie w formacie A4 na papierze zwykłym lub papierze makulaturowym. 

TN1030 to oryginalny toner czarny dla urządzenia Brother DCP-1610WE, który umożliwia wydruk aż do 1000 stron (faktyczna wydajność i ilość wydrukowanych za pomocą tuszu stron może się znacznie różnić zależnie od drukowanych materiałów). Oryginalny tusz do drukarki zapewnia najwyższą jakość wydruku.

Dostępne są również tańsze i wysokiej klasy zamienniki, które nie ustępują jakością wydruku swoim oryginalnym odpowiednikom. Sprzęt oferuje wydruki z szybkością i niezawodną jakością, której zazwyczaj oczekujemy od urządzeń z wyższej półki cenowej.

Drukarki laserowe w odróżnieniu od drukarek atramentowych cechują niższe koszty eksploatacji, o wiele szybszy wydruk i tym samym większa wydajność. 

Comments are closed.