Czemu warto kupić oryginalny tusz do drukarki HP?

Wielu użytkowników drukarek decyduje się na zakup tuszu, który nie pochodzi od producenta drukarki – tzw. zamiennika. Nie jest to do końca dobra strategia.

Takie rozwiązanie, choć pozwala cieszyć się dodatkową gotówką w portfelu, jest dosyć ryzykowne. Co zyskujemy, kupując oryginalny tusz do drukarki HP? Przede wszystkim: wydruki najwyższej jakości, całkowitą bezawaryjność sprzętu, 100% kompatybilność z naszym modelem oraz dostęp do usług serwisowych producenta. https://www.drtusz.pl/tusze-hewlett-packard-hp-zamienniki-oryginalne-c-50200000003.html

Oryginalny tusz do drukarki HP to gwarancja braku awarii

Co może spotkać kogoś, kto kupił w ciemno zamiennik? Otóż, bardzo nieprzyjemna niespodzianka. Atrament i kaseta drukująca, niespełniająca odpowiednich standardów jakości to często przyczyna awarii drukarek.

Tylko oryginalny tusz do drukarki HP pozwoli uniknąć z całą pewnością takiej sytuacji. Jeżeli bezpieczeństwo i bezawaryjność leżą nam na sercu – warto inwestować w materiały eksploatacyjne ozdobione logotypem HP (gdy jesteśmy posiadaczami ich sprzętu).

Tusz do drukarki

Tusz do drukarki HP to pewność optymalnej jakości wydruków

Jeżeli zdecydujemy się na oszczędzanie na tuszu do drukarki marki HP – może się okazać, że nasze dokumenty nie będą czytelne, a tekst może być np. poprzecinany drobnymi białymi liniami lub też rozmazywać się.

Tego typu usterki przy drukowaniu wynikają z faktu, że aby kaseta drukująca działała prawidłowo, potrzebny jest nie tylko sam barwnik lub też ich zestaw.

Wymagane jest także to, by proces dozowania atramentu przebiegał w ściśle określony sposób. Gdy tak się nie dzieje (w wyniku złej produkcji zamiennika) efektem jest tekst lub grafika o niezadowalającym wyglądzie.

Trudno o dobry zamiennik oryginalnego tuszu

Choć niektórzy twierdzą, że korzystają z nieoryginalnych tuszy do drukarek HP i w niczym im to nie przeszkadza – prawdą jest, że dostać zamiennik, który będzie tak dobry, jak oryginał jest bardzo trudno.

Comments are closed.